Jitka Vachtová - individuální kurzy plavání

Věrnostní ceník plavání

Věrnostní ceník tréninků a výuky plavání k 15. září 2016

Tento ceník platí pouze pro některé mé stávající klienty, kteří navštěvují tréninky plavání pravidelně a dlouhodobě. Ten, pro koho platí věrnostní ceník, o tom bude ode mne extra informován. Pro ostatní klienty a pro nové klienty platí prosím již aktuální ceník tréninků plavání. Zbylé podmínky jsou shodné jako dle aktuálního platného ceníku.

Bazén Aqua Šutka

Počet účastníků „dopolední cena“
PO až ČT
7.00–11.00
„večerní cena“
PO až ČT
19.00–21.00
„odpolední a víkendová cena“
PO až ČT 18.00–19.00
a PÁ, SO, NE či jiné dny či časy než zde uvedené
jeden
(individuální výuka)

500 Kč/lekci (předplatné série alespoň čtyř lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

600 Kč/lekci (předplatné série alespoň čtyř lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

700 Kč/lekci (předplatné série alespoň čtyř lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

jeden
(individuální výuka)

600 Kč/lekci (předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

700 Kč/lekci (předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

800 Kč/lekci (předplatné jedné až tří lekcí placených naráz, pokud je platba připsána včas na můj účet nejméně 24 h před plaveckou lekcí)

každý další účastník ze skupinky, kterou si vytvoříte (max. 3 účastníci celkem)

150 Kč/za každého dalšího účastníka na lekci

150 Kč/za každého dalšího účastníka na lekci

150 Kč/za každého dalšího účastníka na lekci

prodloužení lekce na žádost klienta nad standardní dobu plavecké lekce

150 Kč/15 min. (příplatek)

150 Kč/15 min. (příplatek)

150 Kč/15 min. (příplatek)

Bazén Šutku mám nejblíže. Bazén má celoroční provoz a je pro veřejnost otevřen vždy v rámci otevírací doby. Výuku zde lze naplánovat i pravidelně.